Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано принцип побудови системи ідентифікації впливу компенсувальних засобів на несинусоїдний режим електричної мережі. Показана можливість створення такої системи ідентифікації на базі штучної нейронної мережі і даних вимірювань показників несинусоїдності, які здійснюються на головній підстанції магістральної електричній мережі. A method is proposed for development of intelligent system for identification of compensating devices effect on non-sinusoidal electrical network behavior. Has been shown the feasibility of the identification system development by an artificial neural network and by harmonic index data measured on the main electrical network substation bus.

несинусоїдний режим, нейронна мережа

Варецький Ю. О. Інтелектуальна система ідентифікації впливу компенсувальних засобів на несинусоїдний режим електричної мережі / Ю. О. Варецький, Т. І. Наконечний // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 654 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 17-23. – Бібліографія: 6 назв.