2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто підхід до розв візування задачі розбиття та пакування НВІС на основі алгоритмів розміщення графів у колі та поділу кола на частини. Описані лінійні та колові моделі, особливості алгоритмів розв'язування задач розміщення методом накладання макромоделей та підходи до поділу графів схем на частини
The approach with crossing macromodels on circle model for VLSI placement, partitioning and packaging problems is described. Circle and line models, properties of the placement algorithms based on crossing macromodels and partitioning of circuit graphs are described.

Мельник Р. Дослідження алгоритмів розбиття та пакування НВІС на основі розміщення на колоковій моделі / Р. Мельник // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 468 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 133–139.

Endorsement

Review