Видавництво Львівської політехніки. 20 книговидавничих років

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Оглядова стаття про одне з найбільших університетських видавництв сучасної України, його навчальну, наукову літературу і періодику, зокрема з геодезії, досягнення і перспективи. Статья -очерк об одном из крупнейших универси тетских издательств современной Украины, o его учебной, научной литературе и периодике, в частности по геодезии, о его достижениях и перспективах. Essay about one of the largest university publishing houses of modern Ukraine, its educational, scienti fi c literature and periodicals, in particular on a geodesy, about its achievements and prospects.

видавництво, видавнича, поліграфічна діяльність, навчальна, наукова література, геодезія

Паров’як І. Видавництво Львівської політехніки. 20 книговидавничих років / І. Паров’як // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – Випуск 1 (25). – С. 31–34.

Endorsement

Review