Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведений метод визначення коефіцієнта дифузії речовини екстракційним методом. Подано математичний опис адсорбційних та десорбційних процесів, який дає змогу визначити коефіцієнти внутрішньої дифузії за тангенсом кута нахилу кривої регулярного режиму. A reduced method of definition of a diffusion coefficient of material by an extraction method. The mathematical description adsorptive and desorbtion of processes is adduced, which one enables to determine factors of internal diffusion behind tangent of angle of lean of a curve of a regular mode.

Попович O. P. Визначення кінетичних коефіцієнтів окремих стадій екстрагування через полімерну оболонку / O. P. Попович, O. A. Нагурський, В. В. Мельничук // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 461 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 282–284.