Дослідження гексаметилендіамін гексаціанорутенату (II)

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проведено синтез та фізико-хімічне дослідження гексаметилендіамін гексаціано- рутенату (II) рентгенографічним, ІЧ-спектроскопічним та термогравіметричним методами. Встановлено, що утворення комплексу відбувається за рахунок протонізації аміногруп. Запропонована схема термічного розкладу комплексу. Both synthesis and physic-chemical investigation for hexamethylendiamine hexacyanoruthenate (II) have been carried out by means of X-rays, IR-spectroscopy and TGA methods. It has been discovered that complex formation occurred via protonation of amino groups. The scheme for thermal decomposition of this complex has been offered.

Борова О. Я. Дослідження гексаметилендіамін гексаціанорутенату (II) / О. Я. Борова, О. А. Черватюк, В. В. Кочубей // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 488 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 42-45. – Бібліографія: 7 назв.