Засади створення регіонального деревообробного кластера

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Актуалізовано необхідність промоційної політики держави щодо доцільності створення та розвитку кластерів в Україні, прямих іноземних інвестицій як джерела фінансової підтримки їх розвитку та mсуспільного капіталу як джерела створення та розвитку довготривалих форм співпраці в регіоні. Запропоновано модель успіху деревообробного кластера, яка у структурованому вигляді дасть змогу формалізувати процедуру розрахунку очікуваних економічних результатів функціонування кластера, а також визначити послідовність процедури прогнозування. Importance need promotional policy of creation and development of clusters in Ukraine, foreign direct investment as a source of financial support for their development and social capital as a source of creation and development of long-term forms of cooperation in the region are modified. A model of success woodworking cluster, which in a structured way will formalize the procedure for determinating the expected economic results of functioning of the cluster, and determine the sequence prediction procedures is offered by the author.

деревообробний кластер, модель успіху кластера, суспільний капітал, ефект кластера, woodworking cluster, the cluster model of success, social capital, cluster effect

Похильченко О. А. Засади створення регіонального деревообробного кластера / О. А. Похильченко, Л. І. Сопільник, Р. Я. Заяць // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 706 : Логістика. – С. 149–158. – Бібліографія: 9 назв.