Thumbnail Image

2000-01-25

Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Промотування MonSbTeO* каталізатора оксидами заліза в реакції сумарного окислення олефінів: С4 значно,, покращує його каталітичні властивості. Оптимальним за виходом продуктів неповного окислення с каталізатор з співвідношенням Мо/Fе=12/0,5, а оптимальними для цього ж параметра уіцрвами процесу: температура 673 К і тк = 3,6 с.
The promoted of catalyst by ferric oxides in reacting general oxidation of olefins considerably meliorates catalytic properties. Optipnal, on an output of products of partial oxidation, the catalyst with a ratio Mo/Fe=12/0,5 is, and optimal conditions of process are: temperature 673 K and time of a contact 3,6 seconds.

Сумісне окислення і окислювальний амоноліз олефінів фракції С4 на Mo12SbTeOx каталізаторі, промотованому оксидом заліза / Л. В. Бажай, В. М. Жизневський, В. В. Гуменецький, С. В. Майнова // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». — Львів : Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”, 2000. — № 388 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. — С. 165–168.

Endorsement

Review