Видавництво Львівської політехніки

Наведено інформацію про хід і особливості навчання студентів-магістрів Інституту геодезії Львівської політехніки у Вищій школі м. Нойбрандербург (Університет прикладних наук), Німеччина. Приведена информация об особенностях обучения студентов-магистров Института геодезии Львовской политехники в Высшей школе г. Нойбрандербург (Университет прикладных наук), Германия. Information on the progress and peculiarities of studies of the master-students of the Institute of Geodesy at Lviv Polytechnic National University at the High School of Neubrandenburg (University of Applied Sciences), Germany.

подвійний диплом, геодезія, геоінформатика, співпраця

Тревого І. Міжнародна співпраця у навчанні магістрів-геодезистів за програмами подвійних дипломів / І. Тревого, К. Третяк, В. Задорожний // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – Випуск 1 (31). – С. 35. – Бібліографія: 2 назви.