Розглянуто математичну модель похибки вимірювання параметрів діелектричного сипкого середовища ємнісними первинними перетворювачами. Встановлено основні чинники впливу на цю похибку. The mathematical model of error of measuring of parameters of dielectric friable environment is considered by the primary transformers of capacities. Basic factors are set on this error.

математична модель, ємнісні первинні перетворювачі, mathematical model, primary transformers of capacities

Івах Р. Математична модель похибки вимірювання параметрів діелектричного сипкого середовища ємнісними первинними перетворювачами / Р . Івах, І. Питель // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 650 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 104-107. – Бібліографія: 6 назв.