Проаналізовані тенденції реорганізації промислових територій міста в умовах переходу до ринкової економіки. Досліджувалась інтенсивність використання таких територій, характер змін у їх функціональному навантаженні і виникнення нових форм власності в структурі таких підприємств. Підкреслюється роль територій промислових підприємств, особливо які розташовані в серединній зоні Львова, для подальшого перспективного розвитку міста.

Мазур Т. М. Формування підприємств малого бвзнесу при реорганізації промислових територій центрального та серединного поясу Львова / Т. М. Мазур // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 505 : Архітектура. – С. 323–328.