Розпізнавання рухів на сенсорній панелі

Наведено новий метод розпізнавання рухів на сенсорних панелях. Метод надає можливість розпізнавати найпоширеніші рухи, що виконуються одним або декількома ємнісними об’єктами (наприклад, пальцями). Реалізація методу на сучасних сенсорних дисплеях доводить його працездатність та ефективність. The new method of gesture recognition on sensing panels was proposed. This method gives the possibility to recognize the most popular gestures, which are performed by one or several capacitive objects (for example by finger). Implementation of the proposed method confirms its availability and efficiency.

Розпізнавання рухів на сенсорній панелі / В. М. Сокіл, О. О. Карпін, В. Т. Кремінь, Т. В. Кулик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 630 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 114–123. – Бібліографія: 17 назв.