Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано фактори конкурентоспроможності підприємства, запропоновані різними вченими. Удосконалено та розширено класифікацію факторів конкурентоспроможності підприємств. Запропоновано перелік факторів формування конкурентоспроможності підприємства. It is analysed factors of competitiveness of the enterprise offered by different scientists. It is advanced and expanded classification of factors of competitiveness of the enterprises. It is offered the list of factors of formation of competitiveness of the enterprises.

Титаренко В. Є. Фактори конкурентоспроможності підприємства: систематизація та формування єдиного підходу / В. Є. Титаренко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 499 : Логістика. – С. 119–124. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review