Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведена методика оцінки конкурентного середовища, в основі якої лежить визначення норми матриці системи лінійних алгебраїчних рівнянь. Пропонована методика може слугувати дієвим механізмом для розв’язання поточних завдань моніторингу діяльності підприємства, а також як динамічний індикатор поточної ефективності його функціонування. In the article the resulted method of estimation of competition environment determination of norm of matrix of the system of linear algebraic equalizations lies in basis of which. The offered method can serve as an effective mechanism for the decision of active jobs of monitoring of activity of enterprise, and also as dynamic indicator of current efficiency of his functioning.

Сумець О. М. Аналітична оцінка чутливості конкурентного середовища в процесі управління підприємством / О. М. Сумець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 580 : Логістика. – С. 153–158. – Бібліографія: 6 назв.