Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто чутливість системи з векторним керуванням до зміни параметрів двигуна під час експлуатації електроприводу. Проведено аналіз існуючих підходів дослідження чутливості. Для моделі системи традиційного векторного керування (FOC) з ПІ-регуляторами струму визначено міру чутливості системи, показано перехідні характеристики контурів регулювання потоку та швидкості обертання двигуна при зміні його параметрів. In the given article the sensitivity of the vector control system to the motor parameters disturbances during electric drive perfomance is reviewed. The analysis of the existing approaches of the sensitivity investigations is conducted. For the traditional field-oriented control (FOC) system model with PI current controllers a measure of the system sensitivity is determined, also the transient characteristics of the flux and rotational speed control loops by changing motor parameters are shown.

Сметана І. В. Аналіз чутливості систем електроприводу з векторним керуванням на базі АД з К.З. ротором до параметричних збурень / І. В. Сметана, А. О. Лозинський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 479 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 172–180. – Бібліографія: 14 назв.

Endorsement

Review