Досліджена реакційна здатність N-[(трет-бутилперокси)-метил]акриламіду в реакціях кополімеризації з октилметакрилатом. Визначено константи кополімеризації r1, r2. Показано відмінність в реакційній здатності пероксидовмісного мономеру від вихідного мономеру – акриламіду. Розраховано параметри активності Q – e для пероксидного мономеру та обґрунтовано їхні значення. Reactivity of N-[(tert-butylperoxy)methyl]acrylamide in copolymerization with octyl methacrylate has been investigated. Reactivity ratios r1, r2 has been determined. The difference in the reactivity of peroxide-containing monomer and reactivity of initial acrylamide has been shown. Values of Q – e parameters of peroxide containing monomer has been calculated and interpretated.

Самарик В. Я. Реакційна здатність N-[(трет-бутилперокси)-метил] акриламіду в реакціях кополімеризації / В. Я. Самарик, І. Т. Тарнавчик, С. А. Воронов // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 622 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 163-168. – Бібліографія: 3 назви.