Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджується процес зародження та розвитку концепції громадської думки в історії політичної науки в Україні середини ХІХ – початку ХХ ст., рівно ж, як і еволюції розуміння понять “громада” та “громадська думка” у свідомості українського населення цього періоду. Закцентовано увагу на формуванні в українській політичній історіографії концепції громадської думки та представлено плюралізм підходів до вивчення предмета дослідження на перетині ХІХ та ХХ століть. The research is dedicated to the consideration of the process of adoption and the development of the conception of public opinion in the history of political thought in Ukraine as well as the evolution of such terms as “publicity” and “public opinion”. Special attention is given to the forming of the conception of public opinion in Ukrainian political historiography mid. XIX – the beginning of XX century’s and the pluralism approaches to the subject’s studying is presented.

Стефанчук У. Формування концепції громадської думки у вітчизняній політичній науці середини XIX – першої половини XX ст. / Устина Стефанчук // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2006. – Випуск 18. – С. 202–206. – Бібліографія: 11 назв.