Проведено дослідження із визначення інтегрального критерію рівня пластичних деформацій зсуву при дволанковій траєкторії навантаження. Для досліджуваної схеми навантаження у замкнутому вигляді отримані співвідношення, які дають змогу визначити рівень нагромадження пластичних деформацій зсуву при довільному положенні вектора напружень на дволанковій ломаній його траєкторії з прямолінійними ланками. The research has been carried out to define integral criterion of a shear plastic deformation at double-link trajectory of loading. For the loading scheme under research the expressions in closed species have been obtained, which allow determining the accumulation level of a shear plastic deformation in arbitrary position of a stress vector on a double-link broken line of its trajectory with rectilinear links.

Андрусик Я. Ф. Аналітичне дослідження рівняння пластичних деформацій зсуву при дволанковій траєкторії навантаження / Я. Ф. Андрусик, В. П. Ляшенко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 396 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 6-10. - Бібліографія: 5 назв.