Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених “GeoTerrace-2018”

Висвітлено результати роботи Міжнародної науково-технічної конференції молодих вчених “ОеоТеігасе-2018”, що відбулася 13-15 грудня 2018 року в Інституті геодезії Національного університету “Львівська політехніка”.
The results of the work of the International conference of young scientists “GeoTerrace-2018”, which was held on December 13–15, 2018, at the Institute of Geodesy Lviv Polytechnic National University were presented.

міжнародна конференція, Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Інституту геодезії, international conference, scientific c society of students, postgraduates, doctoral students and young scientists of the Institute of Geodesy

Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених “GeoTerrace-2018” / І. Савчин, В. Лозинський, Х. Марусаж, Ю. Денис // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2019. — № 1(37). — С. 35–36.