Додавання і множення в полях Галуа

Розглянуто алгоритми додавання і множення в полях Галуа, описано основні принципи побудови суматора і перемножувача згідно з наведеними алгоритмами. Наведено функціональні схеми пристроїв, показано доцільність їх описання мовою описання апаратних засобів для подальшої реалізації на ПЛІС.

The algorithms of addition and multiplication are considered in the fields of Galua, basic principles of construction of adder and multiplier are described in obedience to the resulted algorithms. The functional diagrams of devices are resulted.

Ногаль, М. В. Додавання і множення в полях Галуа / М. В. Ногаль // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 603 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 105-111. – Бібліографія: 5 назв.