Термінологія як підвалина менталітету: проблема автентичности

2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Окреслено проблему автентичносте української термінології, що є визначальним фактором існування окремішньої наукової мови й, загальніше, наріжним каменем національного менталітету.
Authors expose the prob lern of the authenticity of the Ukrainian terminology to be the determinative factor of the existence of the immanent scientific language and, more generally, the cornerstone of the national mentality.

Козирський В. Термінологія як підвалина менталітету: проблема автентичности / В. Козирський, В. Шендеровський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 453 : Проблеми української термінології. — С. 39–43. — (Теоретичні засади термінознавства та лексикографії).

Endorsement

Review