Логістична стратегія підприємства: концепція і технологія формування

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто можливості застосування логістики при формуванні підприємством базової стратегії та стратегії конкуренції, що приводить до продуктивнішого використання наявних у підприємства внутрішніх ресурсів. Наголошується на особливій актуальності такого підходу в умовах нестабільного зовнішнього середовища. Possibilities of logistics application while formulating the basic strategy of the enterprise and the strategy of competition that leads to a more profitable usage of the inner resources of the enterprise are considered. A special stress is laid on the actuality of such an approach in the conditions of unstable environment.

Князевська О. В. Логістична стратегія підприємства: концепція і технологія формування / О. В. Князевська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 425 : Проблеми економіки та управління. – С. 347–351. – Бібліографія: 4 назви.