Відновлення дисків сільськогосподарської сівалки приварюванням різальної крайки

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проведено експериментальні дослідження впливу хімічного складу аустенітного залізомарганцевистого металу зварного шва на здатність його поверхні до деформаційного зміцнення. На підставі одержаних результатів розроблено технологію відновлення спрацьованих дисків робочих органів зернової сівалки приварюванням різальної крайки з використанням колового аустенітного шва на залізомарганцевистій основі. Experimental researches of influencing chemical composition austenitishen high-manganese metal of welded stitch on his deformation strengthening are conducted in work. The results gave possibility to develop technology of renewal worked disks of working organs of corn agricultural seeders by welding on a cutting edge without application of the previous warming up and eventual heat treatment of detail.

Палаш В. М. Відновлення дисків сільськогосподарської сівалки приварюванням різальної крайки / В. М. Палаш, І. Б. Назар // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 483 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 76–79. – Бібліографія: 5 назв.