Стратегія формування стосунків “постачальник-покупець” на нафтовому ринку

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто модель оцінки стосунків “постачальник-покупець” та види взаємозв’язків, які при цьому виникають. На основі запропонованої моделі охарактеризовано стратегію взаємозв’язків “постачальник-покупець” на українському ринку нафти. Наведено світовий досвід впровадження інтеграційних процесів на цьому сегменті ринку. The model of an estimation of the relations “supplier-buyer” and kinds of interrelations which thus arise is considered. On the basis of the offered model the strategy of interrelations “supplier-buyer” in the ukrainian oil’s market is characterized. The world experience of introduction the processes of intégration on the given segment of the market is submitted.

Гірна О. Б. Стратегія формування стосунків “постачальник-покупець” на нафтовому ринку / О. Б. Гірна // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 499 : Логістика. – С. 274–280. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review