Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Досліджено вплив мінеральних додатків на властивості композиційного портландцементу. Показано ефективність механоактивації композиційного цементу з додатком золи-виносу. The influence of various mineral additives to the physico-mechanical properties of blended Portland cement was investigated. The mechanoactivate effectivity of blended cement with additive of fly-ash was shown.

Шевчук Г. Я. Вплив золи-виносу на властивості пластифікованих композиційних цементів з механо-хімічною активацією / Г. Я. Шевчук, Т. Є. Марків, У. Д. Марущак // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 395 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 27-29.