Логістичні стратегічні рішення машинобудівних підприємств в умовах євроінтеграції

Досліджено підсумки діяльності промисловості та наведено динаміку частки машинобудування у промисловому комплексі України за період 2007–2009 рр. Описано умови розвитку євроінтеграційних процесів, проблеми машинобудівних підприємств та їх усунення з допомогою логістичних рішень. Results of activity of the industry are investigated and dynamics of a share of mechanical engineering in an industrial complex of Ukraine during 2007–2009 is resulted. Conditions of development of eurointegration processes, problems of the machine-building enterprises and their elimination with logistic solutions.

Воловець Н. Я. Логістичні стратегічні рішення машинобудівних підприємствв умовах євроінтеграції / Н. Я. Воловець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 669 : Логістика. – С. 8–15. – Бібліографія: 9 назв.