Експериментальне дослідження комплексу макротрасування програмованих матриць

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядаються проблеми проведення з'єднань програмованих логічних матриць в умовах багатокритеріальності. Аналізуються результати експериментальних досліджень комплексу макротрасувания.
This paper presents a performance-oriented routing tools for field-programmable gate arrays in multicriteria conditions. Results of experimental research of macrorouting package was considered.

Мельник Р. Експериментальне дослідження комплексу макротрасування програмованих матриць / Роман Мельник, Тетяна Коротєєва // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2000. — № 413 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 3–7. — (Архітектура та компоненти комп'ютерних систем).

Endorsement

Review