Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто трансформування політичної ментальності французів. Зроблено висновок про те, що теоретична концепція Жоржа Гюрвіча дає змогу дослідити структуру ментальності, а також зміну якісних показників політичної ментальності французів, що відбулася під впливом подій Буржуазної революції кінця XVIII ст. у Франції. The process of transformation of political mentality of French’s is examined. A conclusion is done that the sociological theory of Georges Gurvitch allows exploring the structure of mentality and also transformation of high-quality of indexes of political mentality of French’s, that during in the events of Bourgeois Revolution of end of the XVIII of item in France.

Дорошенко С. Трансформація політичної ментальності французів у період Великої революції: контекст соціально-політичної теорії Жоржа Гюрвіча / Сергій Дорошенко // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2006. – Випуск 18. – С. 91–95. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review