Thumbnail Image

Запропоновано алгоритм контекстно залежного стиску зображень на основі біортогональних вейвлітів, побудованих з використанням елементів теорії полюсів. Розглянуто вплив ступеня регулярності фільтру відновлення на якість відтвореного зображення. Наведено результати застосування алгоритму. The algorithm of context image compressing based-on wavelet transformation, using elements of pole theory. The new algorithm of context image compressing basedon wavelet transformation is suggested. The elements of pole theory are used for algorithm creating. The recovery image filter irregularity influence on image quality is studied. The algorithm applications are given in the work.

Коваль О. І. Алгоритм контекстного стиску зображень на основі вейвлітного перетворення, побудованого з використанням елементів теорії полюсів / 0. І. Коваль, Б. П. Русин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 437 : Комп'ютерні системи та мережі. – С. 73–82. – Бібліографія: 29 назв.

Endorsement

Review