Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто взаємодію автотранспортних засобів у логістичній схемі доставки готової продукції при різній вантажності автомобілів, залежно від такту транспортного процесу. Побудовано структурні моделі цих схем на прикладі доставки хліба в лотках по торговельних пунктах м. Львова. Отримано кусково-неперервні залежності потрібної кількості автомобілів і максимальної тривалості доставки продукції від такту при різних маршрутах, кількостях навантажувальних постів, вантажностях автомобілів. Визначено критичні значення такту, за яких доцільно якісно змінювати структуру логістичної схеми. Co-operation of vehicles in the logistic scheme of delivery of the prepared products at different lorries load-carry ability is examined depending on tact of transport process. The structural models of these schemes are built on the example of delivery of bread in trays on the trade points of L’viv. The lump-continuous are got to dependence of necessary amount of lorries and maximal duration of delivery of products on tact at different routes, amounts of loading posts, load-carry ability of lorries. The critical values of tact, at which expediently high-quality to change the structure of logistic schemes, are certain.

Оліскевич М. С. Визначення необхідної кількості автотранспортних засобів у логістичній схемі збуту готової продукції / М. С. Оліскевич, В. М. Дорош // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 580 : Логістика. – С. 307–314. – Бібліографія: 3 назви.