Thumbnail Image

Досліджено міжмолекулярні взаємодії метакрилат-полівінілпіролідон (ПВП) – йони заліза у взаємозв’язку з кінетичними закономірностями полімеризації метакрилатів в гетерофазних умовах. Встановлено вплив міжмолекулярних взаємодій на кінетичні закономірності полімеризації метакрилатів в гетерофазних умовах в присутності ПВП та йонів заліза. There are studied interations methacrylate – polyvinylpirrolidone (PVP) – ions of iron in intercommunication with kinetic conformities with the law of polymerization of methacrylates in hetero phases terms. Influence of intermolecular cooperations is set on kinetic conformities with the law of polymerization of methacrylates in hetero phases terms in the presence of PVP and ions of iron.

Левицький В. Є. Особливості полімеризації метакрилатів у гетерофазних умовах в присутності ПВП і йонів заліза / В. Є. Левицький, У. В. Хром’як, М. Л. Шекета // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 609 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 386-389. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review