Thumbnail Image

Запропоновано спосіб покращання роботи захисту від замикань на землю в мережі із пучком кабелів та принципи побудови комплексної системи захисту та діагностики. In this article the method of improvement of work of protecting is offered from shorting on earth in a network with the bunch of cables and principles of construction of the complex system of defence and diagnostics are offered.

Підвищення надійності функціонування захисту за однофазних замикань на землю в мережі з пучком кабелів / М. В. Базилевич, І. М. Мардаль, У. З. Онишкевич, І. О. Сабадаш // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 615 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 3-8. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review