Архітектура інструментального комплексу для моделювання інтелектуальних систем

Видавництво Львівської політехніки

Наведено опис архітектури інструментального комплексу для моделювання керованих моделями інтелектуальних систем. Визначено структури даних моделі, головні операції інструментальної системи, зокрема ініціалізація, перевірка релевантності та пошук моделі. Детально розглянуто архітектуру взаємодії моделей. Paper describes architecture, data structures and basic operations of instrumental modeling tool for building model-driven intellectual applications. Based on modeling system use case analysis, detailed description of model metadata structure, relevance checking, model initialisation along with model interaction are provided.

керована моделями система, концептуальна модель, інтелектуальна система, model driven design, conceptual model, intellectual system

Буров Є. В. Архітектура інструментального комплексу для моделювання інтелектуальних систем / Є. В. Буров // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 686 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 34–43. – Бібліографія: 11 назв.