У статті розглянуто методи та засоби ефективної організації власного часу студента вищого навчального закладу, а саме: визначення пріоритетів, використання сервісів організації справ та власного часу і раціональне застосування додатків для сучасних засобів (смартфонів, планшетів, персональних комп’ютерів). Описано актуальні дослідження сучасних фахівців в галузі тайм менеджменту. Здійснено аналіз сучасних сервісів та мобільних додатків. Обрано найефективніші засоби для організації часу студентів ВНЗ.
The article deals with methods and means of effective organization of student time of the university, such as: determining priorities, using the services for students’ tasks and time organization, rational use of modern applications (smartphones, tablets, and personal computers). The current studies of authoritative experts in the field of time management are considered. The modern services and mobile applications are analyzed. Chosen for The most effective tools of time organization of university students is studied.

вищий навчальний заклад, тайм-менеджмент, додатки для смартфонів, навчальний процес, веб-сервіси, Інтернет, university, time management, smartphone applications, learning process, web services, Internet

Федушко С. Аналіз ефективних Інтернет-сервісів для управління часом студентів вищих навчальних закладів / Соломія Федушко, Софія Садова, Ірена Скірка // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Інформатизація вищого навчального закладу : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 879. — С. 121–128.

Endorsement

Review