Проблеми становлення транскордонного співробітництва між Україною та Польщею

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Показана необхідність транскордонного співробітництва між прикордонними територіями України та Польщі на шляху до європейської інтеграції. Сьогодні роль транскордонного співробітництва зростає у зв’язку з входженням України в міжнародне економічне співтовариство. This article shows the necessity of the transfrontier collaboration between near frontier territories of the Ukraine and of the Poland on the way to European integration. At this time the role of the transfrontier collaboration increases in tie with entrance of the Ukraine in the international economic concord.

Федосова О. А. Проблеми становлення транскордонного співробітництва між Україною та Польщею / О. А. Федосова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 424 : Логістика. – С. 361–366. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review