Кластеризація параметрів в технології інформаційного моделювання

Thumbnail Image

Подано результати використання кластерного аналізу для збільшення інформативності первинного опису об'єктів екологічного моніторингу. Додаткові сигнали генеруються на основі параметрів, які ввійшли до одного кластера. Якість моделі підвищилась в середньому на 18, 3 %. Results of use kluster the analysis for increase information the initial description of objects of ecological monitoring are submitted. Additional signals are generated on the basis of parameters which have come in one kluster . Quality of model has raised on the average on 18,3 %.

Голуб С. Кластеризація параметрів в технології інформаційного моделювання / С. Голуб / Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 604 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 20–23. – Бібліографія: 8 назв

Endorsement

Review