Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено методики проведення досліджень впливу властивостей довкілля на процеси вивільнення активних компонентів з капсульованих добрив та їх засвоєння рослинами. Описано методику кількісного визначення нітратів у ґрунті та продуктах рослинництва іонометричним методом. The developed techniques of realization of researches of influence of properties of an environment on processes of active components release from encapsulated fertilizers and its assimilation by plants are given. The technique of quantitative definition of nitrates in the soil and plants by ionometric method is described.

Мельничук В. В. Методика проведення експериментальних досліджень екстрагування цільових компонентів з капсульованих добрив / В. В. Мельничук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 130-132. – Бібліографія: 3 назви.