Вплив бункера на ефективність уловлення пилу

Описано конструкцію відцентрово-інерційного пиловловлювача, невід’ємною частиною якого є бункер. Експериментально визначено залежність ефективності його роботи від конструктивних розмірів бункера: висоти, ширини, розмірів вхідного патрубка і його співвідношення з розмірами вихідного патрубка пиловловлювача. Визначено оптимальні розміри бункера, які дають змогу досягти максимально можливої ефективності уловлювання пилу. In the article there is given а description of the construction of the centrifugal – momentum dust catcher. By means of experiment, these was carried out the dependence of work effectiveness upon the constructive dimensions of the bunker: its width, height, size of the entrance gap and upon its correlation with the dimensions of the exit gap of the dust catcher. There were determined the optimal dimensions of the bunker, that will make possible achieve the maximum effectiveness, while catching the.

Вплив бункера на ефективність уловлення пилу / В. А. Батлук, В. В. Батлук, Я. В. Мота, С. В. Шибанов // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 609 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 204-207. – Бібліографія: 2 назви.