Видавництво Львівської політехніки

Analysis of influence of external and internal factors on the process of functioning of virtual communities for determination of components of informational threat indicator has been carried out.

показник інформаційної загрози, оцінка ризиків, віртуальні спільноти

Пелещишин А. Вибір складових показника інформаційної загрози процесу функціонування віртуальних спільнот / Андрій Пелещишин, Руслан Гумінський // Інформація, комунікація, суспільство 2013 : матеріали 2-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2013, 16–19 травня 2013 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 100–101. – Бібліографія: 3 назви.