Особливості коливань підвантаженої стрічки

Thumbnail Image

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Отримано аналітичні розв’язки рівнянь, що визначають власні і вимушені коливання рухомої, підвантаженої сконцентрованою масою, стрічки. Спектр власних коливань визначають комплексними числами, що є розв’язками трансцендентного характеристичного рівняння. Встановлено, що власні коливання є завжди загасаючими. Розв’язок для вимушених коливань приведено до форми, що легко аналізується.
Analytical solutions of natural and forced oscillations of movable streap loaded with a concentrated mass are obtained. The spectrum of natural oscillations is determined by complex numbers, which are the solutions of the transcended characteristic equation. It is stated that the natural oscillations are always damping. The solution for forced oscillations is reduced to a form, which is easily analyzable.

Яковенко М. Г. Особливості коливань підвантаженої стрічки / М. Г. Яковенко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 539 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. — С. 116–122.

Endorsement

Review