Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано новий метод кодування підфункцій у задачах логікового синтезу цифрових пристроїв на ПЛМ теоретико-множинним методом функційної декомпозиції. Метод грунтується на так званому початковому кодуванні, що зберігає блокову структуру змінімізованої системи функцій, заданих у ДНФ. Переваги методу кодування ілюструє приклад ПЛМ-реалізації двоблокової декомпозиції. The new encoding method of sub-functions in the tasks of PLA synthesis of digital devices by the theoretical-set of functional decomposition is offered. The method grounded on so-called initial encoding preserved a block structure of the minimized SOP-form of functions system. The advantage of method is illustrated by the example of PLA-realisation of bidecomposition.

Рицар Б. Кодування підфункцій при функційній декомпозиції у базисі програмованих логікових матриць / Б. Рицар // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 501 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 120–128. – Бібліографія: 6 назв.