Проаналізовано структури діагностичних ядер та систем опрацювання сигналів. Визначено вплив діагностичного ядра на апаратні та часові затрати, достовірність і надійність роботи системи опрацювання сигналів. Structures of diagnostic cores and systems of signal processing have been reviewed in this article. Influence of diagnostic's cores on hardware, time expenses and reliability of digital signal processing systems is determined.

Ваврук Є. Я. Вплив організації діагностичних ядер на характеристики системи опрацювання сигналів / Є. Я. Ваврук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 573 : Комп'ютерні системи та мережі. – С. 36–43. – Бібліографія: 3 назви.