Thumbnail Image

2000-01-25

Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Визначено області критичної концентрації міцелоутиорення неіоногенних ПАР в розчинниках різних тинів, а також оптимальні концентрації введення цих деемульгаторів у нафтову емульсію.
The area of critical concentration of non-ionogenic SAS myceloformation in solvent of various type, also optimal initial concentrations of these breakers in oil emulsion have been determined.

Ромашко І. С. Вплив типу розчинника і концентрації розчину на деемульгуючу активність деяких пар / І. С. Ромашко, В. Я. Максимик, П. І. Топільницькии // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». — Львів : Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”, 2000. — № 388 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. — С. 153–156.

Endorsement

Review