Оптимізація діяльності підприємств на основі упровадження концепцій логістики

Розкрито сутність концепції Just-in-time (JIT) та подано піраміду ключових факторів, які лежать в її основі. Висвітлено основні аспекти концепції Lean Production (LP) та доведено ефективність взаємодії цих двох концепцій з системою KANBAN. Підкреслено важливість формування системи цінностей в усьому ланцюгу поставок на основі використання цих концепцій та окреслено можливості їх реалізації на підприємствах України. Essence of conception Just-in-time (JIT) is exposed and the pyramid of key factors which lie in its basis is presented. The basic aspects of conception Lean Production (LP) are presented and efficiency of co-operating between two conceptions and the system of KANBAN is well-proven. Importance of forming the values system on the whole supply chain on the basis of the these conceptions use is underlined and the possibilities of their realization on the Ukraine’s enterprises is carried out.

Гірна О. Б. Оптимізація діяльності підприємств на основі упровадження концепцій логістики / О. Б. Гірна, Б. В. Шевців, Л. В. Іванська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 669 : Логістика. – С. 25–33. – Бібліографія: 11 назв.