Система збереження та попередньої обробки інформаційно-структурних образів води

Визначено основні етапи, методи і засоби реалізації інформаційної системи збереження та попередньої обробки інформаційно-структурних образів води. Розроблено структуру та програмні модулі системи.

Main stages, methods and means of information and structural water mode storage and previous processing information system realization were determined. The system structure and software components were developed.

Гульовата Х. Система збереження та попередньої обробки інформаційно-структурних образів води / Х. Гульовата, І. Цмоць, К. Войчишин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 616 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 60-65. – Бібліографія: 13 назв.