Ціну смерти спитай у мертвих (“Салó, або 120 днів Содома”)

Аналізується найбільш контроверсійний фільм П. Пазоліні “Салó, або 120 днів Содома”. Показано його місце у фільмографії стрічок, присвячених Другій світовій війні. Досліджено його зв’язок з літературним джерелом – романом маркіза де Сада. Avec son film posthume dans lequel il transposait Sade dans le contexte mussolien de la République de Salo P. P. Pasolini a fait un brulot qui trente ans après nous parle toujours.

Домбровський Ю. О. Ціну смерти спитай у мертвих (“Салó, або 120 днів Содома”) / Ю. О. Домбровський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 586 : Проблеми лінгвістики науково-технічного і художнього тексту та питання лінгвометодики. – С. 116–119. – Бібліографія: 6 назв.