Громадянське виховання як чинник духовного оновлення суспільства

Thumbnail Image

Ставиться питання про необхідність вивчення особливостей громадянського суспільства в Україні. Розглядаються сучасні підходи до поняття “громадянськість”, а також – вплив ціннісної сфери сім’ї на формування позиції молоді в умовах нестабільного соціуму. In the article the author raises the problem of the civil community, says about the necessity to study the peculiarities of the Ukrainian Society. The influence of the sphere of values on the formation of the personality is presented here.

Уманець Н. Громадянське виховання як чинник духовного оновлення суспільства / Наталія Уманець // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2003. – Випуск 14. – С. 52–56. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review