Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено вплив інтенсивності світлового потоку і сумісності полімермономерної композиції на полімеризаційну здатність мономерів у товстих плівках. The work investigated the effect of the intensity of light stream and of the compatibility of polymer - monomerization compasition on the polymerization compatibility of monomers in stout films.

Ван-Чин-Сян Ю. Я. Дослідження пошарової полімеризації трикомпонентних систем на основі термоеластопласту / Ю. Я. Ван-Чин-Сян, О. Г. Романюк // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 426 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 24–27. – Бібліографія: 3 назви.