Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Здійснюється політологічний аналіз реалізації одного з найважливіших аспектів реформування Збройних Сил України – удосконалення кадрової політики. Курс нашої держави на створення сучасної мобільної, професіональної, боєздатної армії вимагає підготовки висококваліфікованих, морально стійких, національно самосвідомих командних, офіцерських кадрів. Зроблено спробу розкрити реальні кроки до реалізації в Україні цього відповідального завдання, зокрема у світлі нової воєнної доктрини. The article carries out political analysis of the improving personnel policy – one of the most important aspect of the Ukrainian Armed Forces reforming. The course of our state aimed at building modern, mobile, professional, combat-ready Army demands the preparation of highly qualified, nationally self-conscious, possessing high moral standards commanding officers. The article attempts to show real steps to the realization of responsible task in Ukraine, in the light of the new military doctrine in particular.

Сивак О. Кадрова політика у Збройних силах України у світлі нової воєнної доктрини: зміст та характерні особливості / Олександр Сивак // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2006. – Випуск 17. – С. 50–53. – Бібліографія: 8 назв.