Цифровий кварцовий термометр з аналоговими органами для його юстування

Національний університет "Львівська політехніка" , кафедра "Електронні обчислювальні машини"

Описується принцип дії і схема цифрового кварцового термометру, для юстування якого застосовуються аналогові регулюючі вузли (змінні резистори), що дозволяє просто виконувати операції встановлення нуля і калібровки приладу. Operation concert and diagram for digital guartz thermometer with analogous controller nodes (alternative resistances) allowing for simple zero-setting and device calibration is described.

Голембо В. А.Цифровий кварцовий термометр з аналоговими органами для його юстування / В. А. Голембо, В. Л. Котляров, Л. В. Ольшевська // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 463 : Комп'ютерні системи та мережі. – С. 33–36. – Бібліографія: 4 назви.