Секціонування базової матриці дискретного гармонічного перетворення даних

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто програмну модель визначення еквівалентних циклічних секцій для матриці показників і матриці знаків дійсного базису дискретного гармонічного перетворення даних. Результати програмної моделі можуть застосовуватись для проектування розподілу завантаження ресурсів розподілених обчислювальних структур та створення ефективних алгоритмів виконання перетворень. The program model of determination the equivalent sections of the matrix of arguments and signs of the real discrete harmonic transform basis is considered. The program can be used for scheduling design on the computing distributed structures and for implementation different efficient algorithms of discrete harmonic transform.

Никифорчин Р. Б. Секціонування базової матриці дискретного гармонічного перетворення даних / Р. Б. Никифорчин, І. О. Процько // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 564 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 40–44. – Бібліографія: 7 назв.